Мешканці сусідніх багатоквартирних будинків не поділили двір

Днями по вулиці Стрітенській встановили новий дитячий майданчик. Через це довелось змістити стовпи з волейбольними сітками, які стояли на місці каруселі. Такий розподіл території не до вподоби деяким сусідам. Чвари довели до заяви до поліції. Деталі – у сюжеті Аліни Боровик.

- Подивіться, я знімаю. Вони рушать дитячий майданчик, який ЖКГ тут влаштувало. Зараз я буду викликати поліцію, добре.

Ці кадри демонструє мешканка одного з будинків двору Вікторія Артеменко. Каже, побаченим, м’яко кажучи, обурена. 

Вікторія Артеменко, за волейбольний майданчик

- Забрала дитину із школи. Побачила, що хлопці тут будують майданчик. Вийшла сюди, щоб принести їм кави. Тут вибігли сусіди, які були спочатку проти цього майданчика, і почали виривати стовпчики.

Жінка викликала поліцію. Зараз пише заяву на сусідів. 

Анатолій Христич, сержант поліції 

- Нам прийшов виклик «хуліганство». Приїхали, тут відбувається конфлікт інтересів між різними сторонами. Розібрались у ситуації. Буде відібрано заяву, пояснення в однієї із сторін. Після чого вона буде направлена до відділку поліції, після чого буде з’ясовано всі обставини події та встановлено, хто тут правий, а хто ні.

Попри присутність правоохоронців, чвари на подвір’ї не вщухають. Ті, хто проти спортивної зони у дворі, пояснюють, їм потрібне це місце, аби розвішувати одяг після прання. 

Ольга Місіюк, проти волейбольного майданчика 

- Тут була завжди шворка. Завжди! Тепер хочуть зробити волейбольний майданчик. Я, як інвалід, мені треба вийти і повісити. Куди мені вішати? Мені ніде вішати білизну.

Ініціатори конфлікту наголошують, не проти дитячого майданчика у себе у дворі. Не дозволяють відбутись саме волейбольному. 

Володимир Іванович, проти волейбольного майданчика 

- Захламляти, оцю робити антисанітарію створювати у дворі навіщо? Цегла. Тут діти ноги ламають. По цьому грунту. Повинна бути якась галька, гравій, покриття. Якісь ГОСТи. А не так, що може я захочу на дорозі поставити дитячий майданчик.

Інші мешканці двору хочуть, аби у дворі не лише дітям було де гратись, а й підлітки, як і раніше, могли займатись спортом.

Наталія Ольховська, за волейбольний майданчик

- Коли ми робили майданчик, він їм заважав. Вони кричали, що тут буде шум, гам, наркомати й інше. Тепер, коли це все рахунком бюджету, але все одно ту частину не чіпайте. Це принцип, це не здоровий глузд. Це принцип. Там ніколи білизни не вішали. Я жодного разу у житті не бачила.

Скандал навколо прибудинкової території на Стрітенській розгорається не вперше. До того, як тут комунальники встановили дитячий майданчик, раніше невідомі спалили конструкцію, яку власноруч змайстрували батьки з дітьми. 

Стрічка новин