У Кременчуцькому льотному коледжі – новий директор

Ним став бойовий пілот Руслан Яковлєв. Він – випускник цього навчального закладу. Колишнього директора перевели в Харків. На представленні керівника навчального закладу побувала і наша знімальна група.

Нового директора Кременчуцького льотного коледжу керівному складу цього навчального закладу представив проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Володимир Шульга. Він наголосив: різноманітних завдань найближчим часом доведеться вирішувати чимало.

Володимир Шульга, проректор Харківського національного університету внутрішніх справ 

- Це і сертифікація аеродрома, сертифікація навчальної програми для пілотів, для технічних спеціальностей. У нього дуже багато роботи.

Руслан Яковлєв повідомив журналістам, що закінчив Кременчуцьке льотне училище у 1995 році. Потім – Кіровоградську державну льотну академію. Служив у військовій частині Національної гвардії України в місті Олександрії. Кар’єру завершив командиром цієї частини. Був учасником АТО, нагороджений вогнепальною зброєю. Ази ж льотної науки здобував у Кременчуці.

Руслан Яковлєв, директор Кременчуцького льотного коледжу

- Я міг виконувати після здобутого навчання всі завдання, які переді мною ставила військова частина. Тобто, підготовка льотчика повинна відповідати вимогам тих структурних підрозділів, які ми будемо направляти.

Зараз заклад переживає непростий період. Адже майбутніх пілотів через карантин поки що доводиться навчати дистанційно.

Руслан Яковлєв, директор Кременчуцького льотного коледжу

- Розроблені відповідні програми дистанційного навчання. Вони переглянуті. Зроблено оновлення. І буде проходити дистанційне навчання згідно карантину, який зараз відбувається у нашій країні.

Володимир Шульга переконаний: новий директор зуміє посилити й кадровий потенціал льотного коледжу.

Володимир Шульга, проректор Харківського національного університету внутрішніх справ 

- Долучити нових спеціалістів, працівників науково-педагогічного складу, кандидатів наук. Щоби мали запас міцності і щоб у нас були люди, які могли передавати свої знання курсантам і піднімати навчання у Кременчуцькому льотному коледжі на новий рівень.

Проректор також повідомив, що попередній директор Олексій Котов призначений на посаду помічника ректора Харківського національного університету внутрішніх справ. Володимир Шульга висловив надію, що бойовий пілот Руслан Яковлєв виведе Кременчуцький льотний коледж на новий рівень.

Володимир Шульга, проректор Харківського національного університету внутрішніх справ 

- Я вважаю, що молодий керівник, пілот гелікоптера повинен дати додатковий стимул для більш потужного розвитку Кременчуцького льотного коледжу.

Стрічка новин