У Лубнах тривають перевірки транспорту

У Лубнах тривають перевірки транспорту

Більшість автомобільних перевізників та пасажирів намагаються дотримуватися карантинних вимог.

05 листопада в Лубнах  та Лубенському районі на виконання протоколу засідання Регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області від 25.05.2020 № 16/2020 відбулась комплексна перевірка дотримання  перевізниками тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на автомобільному та залізничному транспорті на період карантину у зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID – 19).

Комісія у складі представників Лубенського міськрайонного управління Держпродспоживслуби у Полтавській області, Лубенської районної державної адміністрації, Лубенської міської ради, Управління патрульної поліції в Полтавській області, Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області перевірила автостанцію м. Лубни, залізничну станцію м. Лубни, автобусні зупинки у м. Лубни  та  транспортні засоби  під час їх випуску з матеріально – технічних баз ФОП Волик Д.В., ФОП Тараненко О.М., ФОП Остапенко В.М., ФОП Боцман М.С.

Постійні рейдові перевірки дають свій позитивний результат. Більшість автомобільних перевізників та пасажирів намагаються дотримуватися карантинних вимог. Подібні рейди у місті та районі проводитимуть і надалі.

Нагадаємо, не в усіх школах Полтави дотримуються карантинних вимог.

Стрічка новин