Українці зможуть вдосконалити екзаменаційні питання з правил дорожнього руху

Українці зможуть вдосконалити екзаменаційні питання з правил дорожнього руху

Сервісні центри МВС пропонують усім охочим узяти участь у вдосконаленні екзаменаційних питань. Для цього створили спеціальний, повністю прозорий та відкритий "Банк екзаменаційних питань з ПДР". Така практика широко розповсюджена в європейських країнах, але в Україні у сфері надання державних послуг ця ідея інноваційна.

Тепер будь-який профільний фахівець або небайдужий громадянин може надати свої пропозиції до екзаменаційних питань з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів. Про це повідомляють у Головному сервісному центрі МВС.

"Для цього особі необхідно ознайомитися з нашою онлайн-формою та викласти в ній свої пропозиції, надавши згоду на їх використання. Вони мають бути оформлені у вигляді тексту з варіантами відповідей та зазначенням правильної відповіді, за необхідності до них долучаються ілюстрація або відео. Також надається обґрунтування правильної відповіді у вигляді посилання на конкретні пункти (статті) нормативних документів", - зазначають у центрі. 

Пропозиції можна надавати до питань за такими напрямками:

  • Правила дорожнього руху;
  • будова та експлуатація транспортних засобів;
  • основи безпечного водіння;
  • основи права в області дорожнього руху;
  • надання першої медичної допомоги. 

Отримані пропозиції будуть систематизувати і виносити на розгляд комісії, яка після обговорень прийматиме рішення щодо їх врахування або відхилення.

Потім усім особам, які заповнили форму, надішлють повідомлення на електронну пошту з результатами про погодження або відхилення наданих пропозицій.

Стрічка новин