У Полтаві загинула жінка, яка упала в п’ятиметрову яму

Сьогодні, 4 листопада, у Полтаві по вулиці 23 Вересня жінка впала у п'ятиметрову яму на узбіччі дороги. Потерпіла загинула, її тіло діставали рятувальники. За попередніми даними, жінка працювала двірником, в той час вона виконувала свою роботу. На місці була наша кореспондентка Євгенія Манич, вона знає більше.

4 листопада близько 12:20 до рятувальної служби надійшло повідомлення про подію на вулиці 23 Вересня, 19, навпроти колишнього кінотеатру «Алмаз». Тут жінка впала у провалля. 

Віталій Шкаревський, начальник відділу комунікації ГУ ДСНС у Полтавській області

- Побачив це очевидець, який проходив поруч по тротуару. Він негайно усіх викликав. Коли рятувальники прибули на місце, було прийнято рішення і була небезпека у тому, що воно могло у подальшому обвалитися. Тому що ми бачимо на поверхні невелику діаметром яму, а всередині, коли побачили, вона була дуже велика за площею і, можливо, було осунення у подальшому землі. Застосовувалися засоби захисту органів дихання, рятувальник спустився всередину, але вже жінка була без ознак життя.

За словами знайомої, жінка працювала комунальницею понад 20 років, завжди була привітною. Те, що трапилося, говорить, не вкладається в голові.

подруга загиблої

- Дзвонить Наталя, запитує: «Мами у тебе немає?». Я говорю: «Ні, мами немає, не заходила». Вона говорить: «Я не можу до неї додзвонитися». Я говорю: «Може вона десь там, походи, позапитуй». Коли їй вже телефонують, що мами немає. І вона сюди одразу прибігла.

Очевидці події говорять: вже понад два тижні тут проводять ремонтні роботи. А раніше тут завжди відчувався сморід.

полтавка

- Ми раніше просто тут завжди гуляли і тут завжди воняє каналізацією, а потім з’явилась торохтілка ось та, труби і стали качати, відкачувати. Це прибиральниця тут прибирає, чистенько тут. Вона завжди старанна була.

Ми зателефонували до комунального підприємства «Полтававодоканал», аби дізнатися причини провалу.

Ірина Філоненко, прессекретарка КП «Полтававодоканал»

- Що спричинило провал ґрунту, у якому загинула людина, поки невідомо. Фахівці нашого підприємства зараз обстежують місце трагедії і з’ясовуємо, де проходить мережа зливової каналізації, інші комунікації. Каналізаційний колектор у тому місці розташований на глибині понад 7 метрів, і з огляду на оцю глибину дізнатися технологічний стан його дуже непросто.

На місці працювала слідчо-оперативна група. Нині дані про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за двома статтями Кримінального кодексу України: умисне вбивство (ч. 1 ст. 115) та службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367), повідомляють у поліції Полтавщини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію