Місяць роботи додатку e-Poltava

У Полтаві місяць тому презентували програмний продукт e-Poltava. Створили його для того, аби спростити життя полтавцям, а також налагодити місток полтавці-влада. 

Функцій у додатку сім. Це новини міста, push-сповіщення, карта проблем міста, транспорт Полтави, опитування громадян, інформація для туриста і запитання та відповіді. І вже за місяць активної роботи понад 2000 користувачів скористалися цим застосунком. А на карту проблем міста нанесено понад 200 заявок. 

Юрій Ромашко, виконавчий директор ГО «Інститут аналітики і адвокації»

- За перший місяць роботи було зареєстровано понад 235 різних звернень. Це достатньо різні звернення. Від питання тротуарних плиток, доріг, благоустрою, елементарне сміття. Були навіть просто запитання, як роз’яснення. Із цих 235 запитів понад 50 уже виконано, інші знаходяться в обробці. Знову ж таки потрібно розуміти, що певні запити які з’являються в системі, наприклад там ремонт доріг ми розуміємо, що вони не вирішується так швидко.

В Інституті аналітики зауважили: на фінальному етапі зараз є нова функція, це електронна черга до лікаря. Незабаром її вже почнуть тестувати у Полтаві. 

Стрічка новин