Інтернет-видання «ЗМІСТ» оновлює сайт

Там розставили нові акценти і пріоритети. Наповнював один з розділів краєзнавець Борис Тристанов. Крім того, змінили формати для співпраці з бізнесом. На презентації апгрейду ресурсу побувала і наша Аліна Боровик.

Тепер на «ЗМІСТі» з’являться 4 нові розділи. Серед них – «відео» та «можливості». 

Анастасія Добряк, головна редакторка сайту «ЗМІСТ»

- У розділі «можливості» ми будемо публікувати актуальну інформацію про події, які відбуватимуться у Полтаві, можливо, за межами. Можливості для полтавців, аби вони могли розвиватися, ставати кращими, чогось навчатися.

Віртуально прогулятись Полтавою можна буде у розділі сайту «мапа». 

Анастасія Добряк, головна редакторка сайту «ЗМІСТ»

- У розділі «мапа» ми розповідаємо про те, де можна у місті відпочити, перекусити, як себе комфортно тут почувати. Ми будемо також удосконалювати.

Ще один новий розділ «ЗМІСТу» – історичний сайт Бориса Тристанова. Наповнював його сам краєзнавець, автор сайту «Історія Полтави». За його словами, на ресурсі фактично дублюватимуть інформацію. Для «ЗМІСТу» він віддав напрацювання 12-тирічних досліджень. 

Борис Тристанов, історик, краєзнавець

- Якщо казати про досягнення сайту, то, напевно, найбільше – це історія Кадетського корпусу, над яким працював 3 роки. Урешті решт вдалося знайти всіх випускників Кадетського корпусу. Їх там 3600. Є інші досить цікаві матеріали.

Борис Тристанов сподіваються, що його справу продовжуватимуть наступні покоління. 

Борис Тристанов, історик, краєзнавець

- Мені уже за 60. Я не знаю, скільки років я цим зможу займатись. А «ЗМІСТ» цим всім може займатись. Таким чином, матеріали, які я зібрав, будуть доступні і надалі.

Стрічка новин