На Полтавщині осучаснять телекомунікаційну мережу ДСНС

Це дозволить у майбутньому модернізувати взаємодію 35 структурних підрозділів ДСНС в області. Що прискорить обмін інформацією та взаємодію всіх учасників щодо ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій

На Полтавщині працює Програма захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017-2020 роки. Про це на нараді в голови ОДА повідомив директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Сергій Венгер.

"Завдяки передбаченим у Програмі коштам матеріальний резерв області постійно поповнюється. Зокрема збудована та введена в експлуатацію територіальна складова сучасної системи оповіщення: 400 сирен та близько 300 вуличних гучномовців. Дана система є однією з найкращих в Україні. Постійно проводяться заходи з підтримання високого ступеня готовності територіальної підсистеми цивільного захисту до дій за призначенням", – сказав Сергій Венгер.

Заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков зауважив, що Програма дозволяє підтримувати на належному рівні виконання основних функцій Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Вже за Програмою виділено кошти, проведено закупівлі. Нині розробляють проєкт щодо модернізації цієї телекомунікаційної мережі, яка дозволить у майбутньому модернізувати взаємодію 35 структурних підрозділів ДСНС в області. Це прискорить і обмін інформацією та взаємодію всіх учасників щодо ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Надалі це дасть змогу об’єднати в єдину систему 112 ДСНС, поліцію та служби охорони здоров’я. У Програмі, що буде розроблятися на наступні роки, одне з важливих завдань – реалізувати цю модернізацію", – сказав Євген Греков.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію