Цьогоріч відремонтують 30 км автодороги, яка сполучає Полтавську та Сумську області

Цьогоріч відремонтують 30 км автодороги, яка сполучає Полтавську та Сумську області

На замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області на автошляху Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин проводиться поточний середній ремонт. Роботи тривають в Чорнухинському та Пирятинському районах. З початку року на цій дорозі вже оновлено близько 20 км покриття.

Одна з пріоритетних доріг Полтавщини, на яких триває ремонт в 2020 році, - дорога загального користування державного значення Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин. Протягом 2020 року оновлено близько 20 км автошляху в Лохвицькому та Пирятинському районах. Цього тижня стартували роботи в Чорнухинському районі. Підрядна організація буде працювати на ділянках, на яких зафіксовані найбільші деформації.

"Ми дотримуємося технології виконання поточного ремонту згідно затверджених нормативів та стандартів. Інженер Служби з відділу технічного контролю та фахівці з нашої лабораторії перевіряють якість виконаних робіт безпосередньо на об'єкті. Загалом під час контролю за станом виконаних робіт застосовується багаторівнева система: Служба, підрядник, ДП "Дорожній контроль якості", - розповідає начальник Служби автомобільних доріг Іван Краповницький.

Наразі в Чорнухинському районі триває холодне фрезерування пошкоджених ділянок та розпочато влаштування шару регенерації. Після цього підрядна організація перейде до влаштування шарів асфальтобетонної суміші. Після завершення робіт буде нанесена дорожня розмітка та встановлені нові дорожні знаки. У 2020 році в цьому районі відремонтують близько 8,5 км. Загалом по всій автодорозі – близько 30 км.

Протяжність автошляху Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин в межах Полтавської області - 82,5 км. Щодня нею проїздить близько 5 тисяч транспортних засобів. Значна частина з них – вантажівки. В попередні роки (2016-2018 рр) було відремонтовано 31 км автошляху.

Стрічка новин