З початку року на Полтавщині зросла кількість ДТП

Як повідомляють у патрульній поліції області, в порівнянні з минулим роком в обласному центрі кількість ДТП залишається на тому рівні, що й була раніше, – понад 1200 аварій.

А ось в області кількість аварій зросла: з 2679 до 2895.

Руслан Возниця, т.в.о. пресофіцера управління патрульної поліції в Полтавській області

- Якщо порівнювати 2019 рік з 2020, то по місту кількість дорожньо-транспортних пригод залишається на одному рівні. Чого не скажеш, на жаль, про область. На жаль, в області, містами ми маємо зростання кількості дорожньо-транспортних пригод до 8%. Які бувають взагалі ДТП. Поділяються вони на ДТП, коли є травмовані люди, або коли хтось загинув. Так і на ДТП, коли пошкоджений тільки транспортний засіб. Якщо брати кількість дорожньо-транспортних пригод, у яких травмувалися люди, то за 2019 рік ми мали 337 таких випадків, цьогоріч це 340.

З початку року на Полтавщині внаслідок ДТП загинуло понад 90 осіб. У патрульній поліції говорять: найчастіше ДТП трапляються тому, що водії перевищують допустиму швидкість або їдуть напідпитку. Зараз поліція працює з усіма водіями, а також проводить профілактичну роботу із пішоходами, адже вони також стають жертвами аварій. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію