З 31 жовтня на 1 листопада – Хеллоуін

У ніч із 31 жовтня на 1 листопада у всьому світі відзначають свято Хеллоуіна. Для багатьох воно символізує закінчення жовтня, а для дітей – це завжди маскарад та цукерки. Як святкували цей день у Полтаві – бачила наша кореспондентка Євгенія Манич.

Карантин – не завада радощам та чудовим емоціям. Зі страшним мейкапом та зачісками, у різноманітних костюмах пройшло свято Хеллоуін в одній із танцювальних студій Полтави.

Наталія Кабаченко, керівниця танцювальної студії «SOUL DANCE студіо»

- Зараз дуже важкий час, коли в принципі піти на якесь свято, де масово збираються люди, – неможливо. І ми робимо для кожної групи окремо протягом усього дня вечірку, де група індивідуально, не перетинаючись із великою кількістю людей, може побути в атмосфері Хеллоуіну.

Як говорять, у ніч Хеллоуіну відчиняються двері у потойбічний світ і духи померлих приходять на землю, щоб знайти собі відповідне тіло. Тому вбрання у цей день має бути моторошним. Вихованці студії до вибору костюмів підійшли відповідально.

Ніколетта, вихованка студії «SOUL DANCE студіо»

- Я зазвичай не святкувала Хеллоуін, але цього разу це досить незвичайно і гарно все.

Влада, вихованка студії «SOUL DANCE студіо»

- В нашому місті я приймала участь. У нашій танцювальній сім’ї – вперше. Готувалась недовго, а цей образ мені дуже подобається, він дуже страшний.

Софія, вихованка студії «SOUL DANCE студіо»

- Я довго готувалася. Образ у мене відьми, тому що я люблю відьм. Тому що вони такі прикольні, страшненькі і веселі.

Тож ті, хто вірить у потойбічні сили і магічність сьогоднішнього дня, чи просто додає до свого арсеналу іще одне свято, мають сьогодні  нагоду вдатися до відзначення цього містичного свята.

Стрічка новин