Нацгвардія та Міністерство у справах ветеранів підписали меморандум

Меморандум про співпрацю. Командувач Нацгвардії уклав договір з Міністерством у справах ветеранів України. Взаємодія та співпраця у сфері адаптації ветеранів Нацгвардії до мирного життя – тепер у подальших планах. Подробиці – далі у сюжеті.

Питання щодо реабілітації учасників бойових дій гостро постало ще у 2014 році, коли гвардійці одні з перших стали на захист східних кордонів держави. Саме тоді в НГУ до виконання завдань почали активно залучати психологів, що значною мірою покращило стан справ. Нині ж організація психологічної реабілітації організовується на значно вищому рівні, аніж на початку війни. 

А тепер підписують меморандум, щоб поглибити співпрацю та налагодити ширшу допомогу.

Сергій Чижевський, начальник відділу психологічного забезпечення Головного управління НГУ

- Для того, щоб обмінюватись напрацюваннями, які є в одного відомства і в другого. Зокрема, національна гвардія готова надати свій майданчик для практичної реалізації заходів, оскільки едукація, інформованість ветеранів та членів сімей сприятиме подальшому правильному зверненню або членів сімей, або самого ветерана чи військовослужбовця.

Сторони домовилися спільними зусиллями проводити заходи освітньо-професійного, соціально-психологічного та фізкультурно-спортивного спрямування для військовослужбовців – ветеранів та членів їх сімей. 

Ігор Безкаравайний, заступник міністра у справах ветеранів 

- Ми залучаємо досвід Національної гвардії для того, щоб врахувати всі якісь особливості, про які ми можемо просто не знати. Адже ми не дотичні до дійсно військово-діючих військовослужбовців, тому робота зараз ведеться.

Тож у планах – проведення програм «декомпресії», у тому числі – й у реабілітаційних центрах, санаторіях, будинках відпочинку, які відповідають вимогам для суб’єктів із психологічної реабілітації. 

Такий досвід надає змогу постійно покращувати систему реабілітації ветеранів Нацгвардії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію