На вулицях Лубен місцеві мешканці виявили нетверезого водія

Вони зупинили його і передали поліції. Невдовзі ж відбувся суд над порушником правил дорожнього руху. Більше про цю подію знає Анатолій Васевич.

Лубенський міськрайонний суд виніс рішення у справі водія, якого звинувачували в керуванні транспортним засобом в нетверезому стані. Основними ініціаторами даного судового засідання, можна сказати, стали ключові свідки події – місцеві мешканці. Саме вони помітили на вулицях міста над Сулою автівку, що створювала аварійні ситуації.

Юрій Тютюнник, свідок нетверезого водіння автомобілем

- Виїжджав на бордюри, в’їжджав у люки, пропускав там, де не треба пропускати, коли він рухався по рівній дорозі. Підійшли до водія і помітили, що у нього нечітка розмова та він знаходиться у стані алкогольного сп’яніння.

Автомобіль був на даху із вогником таксі. Втім, свідки кажуть: на маршруті він у той момент не працював.

Юрій Тютюнник, свідок нетверезого водіння автомобілем

- Він взяв чиюсь машину, якогось друга, з яким вони пили, і він був тверезіший і поїхав за кермом. Він був в неадекватному стані, почав перелазити на пасажирське сидіння. Коли приїхали працівники поліції - він кидався на них. Нам також погрожував. І ми вирішили іти до суду і доводити неправоту даного чоловіка.

Небайдужі лубенці надали свідчення та відеодокази і відвідували всі судові засідання. Адже затриманий водій намагався довести те, що був насправді пасажиром даного автомобіля. Врешті, суд постановив визнати винним водія за ч 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні порушення. Наклав на нього штраф 10 тисяч 200 гривень і позбавив права керувати транспортним засобом на 1 рік.

Юрій Тютюнник, свідок нетверезого водіння автомобілем

- Суд прийняв гуманне рішення. На чоловіка наклали штраф та позбавили водійського посвідчення. Я вважаю, що всі такі справи мають завершатися такими рішеннями. П’яний водій на вулицях Лубен нам не потрібні просто.

Стрічка новин