Коли школярі знову сядуть за парти?

Канікули в школах завершилися, однак питання, чи повернуться діти до навчання, відкрите. Полтава у «червоній» карантинній зоні і буде перебувати в ній ще найближчі два тижні. Тож, який варіант: дистанційне, або за змішаною формою, обере місцева влада?

Полтавські школярі вже 2 листопада мали б повернутися за парти після канікул. Остаточного рішення, як працюватимуть школи, до цього дня не називали. 

Рішення вже приймали після проведення обласної комісії з питань ТЕБ і НС.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Діти, дитячі садочки залишаються в садочках, вони продовжують навчатися, а батьки продовжують мати можливість працювати. Щодо дітей в школах, то було вирішено, що 1-4 класи, так як вони найменші і найбільше потребують піклування, продовжать очне навчання, там лише один вчитель і немає таких великих контактів. А середня та старша школа, вони залишаться поки на дистанційному навчанні.

Вищі навчальні заклади також будуть навчатися дистанційно. Дані норми діятимуть тиждень, а далі відбудеться загальнонаціональна комісія з питань ТЕБ і НС, де будуть вирішувати подальшу долю навчальних закладів у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в країні. 

У столиці навчання відновилося 29 жовтня. 420 шкіл вийшли на навчання, наразі на карантині там лише 8 шкіл. 

Тож про те, як триватиме навчання, розповіла голова департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян у мережі Фейсбук.

8 шкіл міста (1,8%) розпочнуть чверть у дистанційному форматі (в останній день першої чверті таких шкіл було 7); у кожній третій школі окремі класи також працюватимуть дистанційно (142 школи, було - 186); 585 (1,5%) хворих на ковід працівників (мали 453 хворих ). Отже, для початку маємо стабільні показники. 

Кожна школа вже випробувала свої індивідуальні моделі організації навчання, внесла певні коригування та розпочинає другу чверть більш впевнено. Ми усі вчимося.

Віталій Кличко, мер Києва 

- У всіх школах, де були розміщені дільниці, зроблять, уже робиться дезінфекція. І 420 шкіл, а це 95%, за заявками директорів уже підключені до опалення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію