Школи Полтавщини отримали 15 нових автобусів

У Полтавській облдержадміністрації сьогодні передали ключі від 13 нових автобусів очільникам шкіл та представникам відділів освіти. Подібні два автобуси в кінці вересня отримали Новогалещинський ліцей у Козельщинському районі та Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у Лохвицькому районі. Подробиці дивіться у наступному сюжеті.

Відтепер у 15 районах області будуть курсувати нові безпечні авто для учнів та вчителів. Ключі від 13 автобусів вручили представникам освітніх закладів. Ще два авто відправилися в кінці вересня у ліцей та школу на Полтавщині. Обидві автівки оснащені місцями для дітей з інвалідністю.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ці 13 автобусів поїдуть до навчальних закладів, подекуди це опорні навчальні заклади, ліцеї, гімназії. Це дуже важливо, особливо в умовах децентралізації, забезпечити в тому числі й якісні освітянські послуги. І підвіз дітей такими новими автобусами – одне із пріоритетних завдань на сьогодні.

Освітяни говорять: додаткові авто спростять навантаження на самих дітей. І їм не потрібно буде вставати о 6 ранку.

Олена Треущенко, заступниця директора опорного закладу «Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ступенів»

- Цей автобус нам дуже потрібний. Тому що до нашої школи підвозиться близько 100 учнів. І ті два автобуси, які у нас зараз є, вони не можуть одночасно привезти усіх діток. Тому кожен із автобусів робить два рейси.

Світлана Мяло, директорка Великорублівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Котелевської районної ради

- Наша громада об’єднує 12 населених пунктів, тобто, радіус підвезення дуже великий. І дитина встає о 6 ранку, щоб доїхати до школи, тому що це один рейс, а коли рейси будуть робити три автобус, то це вже зовсім інше підвезення, зовсім інших настрій зранку у дітей.

Усі 15 автобусів закуплені за кошти державної освітньої субвенції на умовах співфінансування з місцевих бюджетів. В облдержадміністрації говорять: разом із новоствореними ОТГ й надалі будуть закупляти нові авто для дітей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію