Учасники виборчого процесу слідкують за підрахунком голосів

Ми вже розповідали, що днями представники партії «Слуга народу» попередили спробу фальсифікації результатів волевиявлення членами Полтавської ДВК № 531261.

Тоді, за словами кандидатів, представників цієї політичної сили, внаслідок маніпуляцій через процедуру уточнення протоколу були внесені суттєві зміни до підсумкового протоколу ДВК.

Представники партії «Слуга народу» домоглися перерахунку голосів, і таким чином було відновлено справедливість. Зараз кандидати в депутати від цієї політичної сили уважно спостерігають за підрахунком голосів у Київському тервиборчкомі Полтави.

В’ячеслав Тютюнник, учасник виборчого процесу від партії «Слуга народу»

- Наша команда Змін вже не спить п’яту добу, в нас встановлене почергове чергування, аби зберегти голоси, які були на початку, протоколи засвідчені ДВК. Ми спостерігаємо за змінами в протоколах, і якщо вони відбуваються, ми не дамо цьому трапитися, визначаємо відповідність цифр в протоколах. В Шевченківському так, було ми виправили всі помилки. Все залишилося, все поставлено на свої місця. Зараз теж будемо звірятися, перевіряти і боротись за кожен голос, щоб це було правдиво і не відрізнялось від дійсності.

За інформацією представників різних політичних партій, зараз у Полтаві, в Київській ТВК, спостерігається навмисне затягування процесу волевиявлення полтавців. Головна мета - змінити результати голосування і завести до Полтавської міської ради партії, які не подолали п’ятивідсотковий бар’єр. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію