Розпочався другий сезон всеукраїнської акції "Живі письменники"

Український інститут книги разом з партнерами створили проєкт, який популяризує читання серед учнів початкових класів, а також демонструє, що твори української літератури цікаві, актуальні й охоплюють проблематику сьогодення. 

Щоб привернути увагу дітей до літератури, акція пропонує вчителям і батькам сучасний ефективний підхід до навчання з використанням digital-інструментів.

Другий сезон "Живих письменників" складатиметься із 10 коротких відео. Щоб учні краще запам’ятали біографію письменника та його творчу спадщину, митці самі будуть її розповідати. Так школярі зможуть не лише познайомитися із цікавими книгами сучасних авторів, а й побачити, хто живе "за палітуркою".

Цього разу "живими письменниками" стали: Катерина Єгорушкіна, Марина Павленко, Катерина Міхаліцина, Зірка Мензатюк, Олеся Мамчич, Наталка Малетич, Оксана Кротюк, Анатолій Качан, Валентина Вздульська, Юрко Бедрик.

"Живі письменники" схожі на багатокутник: сприяють формуванню непідробної зацікавленості до навчання в цілому, дають стимул для розвитку уяви, творчого мислення, комунікаційних навичок", — зазначила начальниця відділу промоції читання УІК Анастасія Євдокимова. 

Відео опублікують на офіційних сторінках акції "Живі письменники" та УІК у ютубі та Фейсбуці разом із посиланням на методичні матеріали.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію