До довічного ув’язнення засудили чоловіка, який живцем спалив свою дружину

До довічного ув’язнення засудили чоловіка, який живцем спалив свою дружину у магазині в Кременчуці. На цьому судовому засіданні побувала і наша знімальна група.

У Крюківському райсуді Кременчука закінчився розгляд резонансної справи щодо чоловіка, який 4 червня цього року на вулиці Івана Приходька облив дружину пальним і підпалив її. Все це відбувалося за зачиненими дверима магазину побутової хімії «Фея» у Крюкові. Жінка від отриманих травм загинула. Тоді багато хто заявляв, що на такий крок міг піти лише психічно хворий чоловік. Експертиза встановила: він здоровий. Але навіть на лаві для підсудних поводить себе зухвало і цинічно.

Андрій Чекал, засуджений до довічного ув'язнення

- Протягом тисячоліть за бл..во вбивали – нормально повноцінно, били камінням, палили – усе, як годиться. Навіть зараз є країни, де забл…ла – заї..ли, піз…ць. Все нормально.

Діана Зоріна, суддя 

- Поведінка обвинувачуваного та його висловлювання під час судового розгляду свідчать про те, що останній, підтверджуючи свою причетність до загибелі Чека Людмили, наполягає фактично на правомірності своїх дій. У судовому засіданні обвинувачуваний каяття по відношенню до своїх дій, які призвели до смерті потерпілої, не висловлював. А навпаки, зазначав: при повторенні такої ж ситуації вчинив би таким же чином.

Андрій Чекал, засуджений до довічного ув'язнення

- Звичайно, я жалкую, що її ще не можна вбити.

Під час допиту підсудний розповів, що перед тим, як підпалити себе та дружину, бив її. Вона кричала, а згодом вимагала пробачити....і, навіть, вони обнімалися. Це були їх останні обійми. На думку обвинуваченого, він сам є постраждалим. Звинувачує й усіх оточуючих.

Андрій Чекал, засуджений до довічного ув'язнення

- Ціла державна машина стоїть на захисті бл…й і під..в. Ви що йо..ся зовсім?

Обвинувачений йшов, як він каже, на самогубство, але був одягнутий у вогнетривкий комбінезон і такі ж труси. Пояснює, що ходив у ньому на роботі і не знав, що одяг має вогнезахисні властивості. Відтак, колегія суддів погодилася з прокурором та потерпілими та призначила обвинуваченому покарання у вигляді довічного ув’язнення.

Діана Зоріна, суддя 

- Не лише не розкаявся у вчиненому, а й у своїх усних заявах на адресу суду вказував на цілковиту відсутність жалю з приводу скоєного, що вказує на особливу небезпечність такої особи та її загрозу для суспільства. Саме тому Чека Андрій Вікторович підлягає постійній ізоляції від суспільства, якою, відповідно до Кримінального кодексу України, є довічне ув’язнення, яке буде необхідним і справедливим за вчинені ним злочини.

Обвинувачений вирок слухав мовчки і щось писав у своєму блокноті. Його він прокоментував так.

Андрій Чекал, засуджений до довічного ув'язнення

- Ну і що? Мені по х… Я собі приговор виніс п’ять місяців тому – страшніший, ніж зараз. Думаєте ви цим мене злякаєте?

Сам вирок може ще бути оскаржено в апеляційному суді. У Крюковскому ж райсуді не змогли пригадати подібних вироків за останній час.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію