У партії «Слуга народу» заявляють про спробу фальсифікації

Про спробу фальсифікації результатів волевиявлення членами Полтавської ДВК № 531261 заявляють у партії «Слуга народу». Представники партії «Слуга народу» та інших політсил вимагають перерахунку всіх бюлетенів цієї ДВК прямо в Шевченківській районній територіальній виборчій комісії.

За словами кандидатів, представників цієї політичної сили, внаслідок маніпуляцій, через процедуру уточнення протоколу внесені суттєві зміни до підсумкового протоколу ДВК.

Сергій Іващенко, учасник виборчого процесу від партії «Слуга народу»

- Те, що є константою в 10-му пункті, тут відбулися зміни. У нас є оригінальні протоколи виборчих комісій, з мокрими печатками, з підписами членів ДВК, і та, що поступила в ТВК, вона не відповідає тому, що знаходиться тут. Ті розділи, які є константою, вони змінені. Це тягне за собою кримінальну відповідальність членів ДВК.

За словами спостерігачів, зміни, внесені у частину протоколу, що є константою, не підлягають уточненню.

В’ячеслав Тютюнник, учасник виборчого процесу від партії «Слуга народу»

- Я був присутній на дільниці і бачив, як це відбувалося хаотично, і вони дійсно заздалегідь це готовили. Сплановано фальсифікували ці дані. Потім, коли ми приїхали з членами ДВК з дільниці в ТВК в Шевченківську райраду, всі ці протоколи були віддані членам ТВК, і вони пішли це зачитувати. Тим часом ми, всі кандидати в депутати від різних партій, побачили, що цифри відрізняються повністю, з цим протоколом вини не збігаються.

Зафіксували цей факт і представники інших політичних сил та кандидати, на руках у яких були протоколи з мокрими печатками.

Дмитро Бурмака, спостерігач від ВО «Свобода»

- Знайшли невідповідність в 12, 13 пунктах. Навіть по нашій партії там простим підрахунком у нас прибрали 4 голоси, і повністю іде по партіям невідповідність голосів.

Представники партії «Слуга народу» та інших політсил вимагають перерахунку всіх бюлетенів прямо в Шевченківській районній територіальній виборчій комісії.

Сергій Іващенко, учасник виборчого процесу від партії «Слуга народу»

- Ми визвали поліцію, поліція зафіксувала все, склала протокол, повністю зафіксувала даний факт, і ми зараз вимагаємо від ТВК перерахунку голосів виборців.

За словами представників партії «Слуга народу», перерахунок голосів таки відбувся і було відновлено справедливість.

Стрічка новин