З "ковідного" фонду дали 100 млн на патріотичні серіали

Кошти мають бути використані до кінця року.

Кабінет міністрів дозволив використовувати 100 млн гривень бюджетних коштів з Фонду боротьби з COVID-19 для виробництва патріотичних  серіалів.

Про це повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики.

"100 млн грн на проведення конкурсу заплановано ще з літа в рамках 1 млрд грн інституційної підтримки сфери культури. Тобто мова не йде про нові чи додаткові кошти", - зазначив очільник Мінкульту Олександр Ткаченко. 

1 млрд грн у коронавірусному фонді передбачений саме на культуру. Це кошти на Український культурний фонд, Український інститут книги, Держкіно, на патріотичні серіали та ремонтно-комунальну підтримку закладів культури.

"Документ, зокрема, дозволяє використовувати бюджетні кошти на покриття витрат на реалізацію окремих періодів виробництва телевізійних серіалів патріотичного спрямування. Це дасть можливість ефективніше використати 100 млн грн, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту та підтримку кіногалузі в умовах коронакризи", – йдеться в повідомленні Мінкульту.

До слова, Фонд боротьби з коронавірусом становить 64,7 млрд гривень. У червні Верховна Рада дозволила використовувати гроші з нього на ремонт доріг. З Фонду вже витратили 34,1 млрд гривень. На сферу охорони здоровʼя використали 5,8 млрд грн із передбачених 16,3 млрд.

На що витратили гроші з ковідного фонду ще дивіться в програмі "Центральна Рада. Київ"з Єгором Воробйовим цього четверга о 20:00 на телеканалі "Центральний".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію