Затримали ймовірного вбивцю, який позбавив життя 17-річну дівчину в Миргороді

Затримали ймовірного вбивцю, який позбавив життя 17-річну дівчину в Миргороді

Нагадаємо, сьогодні вранці, 28 жовтня, у місті Миргород Полтавської області поблизу цвинтаря, у ставку, виявили тіло 17річної дівчини. Очевидно насильницька смерть - численні тілесні ушкодження, в тому числі зламаний палець (ймовірно бідолашна намагалась супротивлятися), рублені рани різної локації.

Працівники карного розшуку ГУНП в Полтавській області провели комплекс оперативно-розшукових заходів та поетапно відновлено події того жахливого дня. 

Встановлено, що напередодні ввечері 27 жовтня два хлопці та потерпіла прогулювалися вулицями міста та зайшли додому до одного з хлопців. Останній, перебуваючи в будинку, взяв з собою невеличку сокирку. На запитання приятелів відповів, що нібито "на всякий випадок, для самозахисту". 

Компанія юних осіб, не підозрюючи нічого, продовжили свою прогулянку. Неочікувано 18-річний хлопець дістав сокиру та напав на дівчину. Вбивав тваринно, безжалісно, без шансу на спасіння. Інший парубок спробував стати на перешкоді, однак сокира в руках вбивці та погрози змусили його підкоритися зловмиснику. 

Крім того, зловмисник забрав мобільний телефон неповнолітньої жертви та спробував позбутися даних, підтверджуючих їхнє спілкування і самого засобу зв’язку. Проведеними слідчими діями вилучили низку доказів, в тому числі знаряддя вбивства. 

"Затриманий оперативниками нелюд у вчиненому зізнався. На запитання про причини та мотиви вчинення особливо тяжкого злочину відповідає "бо так". Психічний стан зловмисника перевірятимуть слідчі під час досудового розслідування", - йдеться у повідомленні Департаменту карного розшуку України.

Тривають слідчі дії.

Стрічка новин