Все менше часу залишається до святкування 64-ї річниці визволення Полтави від фашистських загарбників

З нагоди свята потрібно ще ретельніше взятися за прибирання міста і звернути на це увагу підприємців та й просто мешканців Полтави, зазначив сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі міський голова Андрій Матковський. Благоустроїти місто також допоможуть довгоочікувані нові контейнери для сміття. Перша їх партія надійде вже у вівторок.

Крім прибирання міста, мер звернув увагу і на малу кількість тролейбусів на маршрутах міста. Новий навчальний рік розпочався, але вранці, в часи пік, міський транспорт переповнений. Крім того, на деяких вулицях регулярно не вивозиться сміття – з цього приводу мешканці неодноразово скаржилися до міськради. Можливо, ситуацію виправить встановлення нових контейнерів, перша партія яких надійде вже цього тижня. Андрій Матковський запропонував наклеювати на них напис «Чисте місто - справа кожного», щоб кожен полтавець бачив його і стримував свої бажання створювати звалища у невстановлених місцях.

Днями у місті з'являться й інформаційні дошки, на яких полтавці зможуть знайти останні загальноміські оголошення. До Дня міста також відремонтують ряд полтавських вулиць. На сьогодні полтавське підрядне шляхо-ремонтне будівельне управління вже освоїло майже половину виділених на ремонт доріг коштів - 7 мільйонів гривень. Гроші пішли на ямковий ремонт 72-х вулиць, та капітальний - 93-х.

Згадали на апаратній нараді і зливи, які пройшли з 8-го на 9-те вересня. На службу 05 перші скарги від мешканців міста почали надходити о 2-й годині ночі. Злива підтопила більше 20 підвалів міських будинків. Крім того, в 15 будинках протік дах. Останні недоліки усувають і досі.

Стрічка новин