Полтавці можуть безкоштовно почитати книгу «Мистецтво жити під час хіміотерапії»

Щороку у жовтні більшість країн проводить місяць підвищення обізнаності про рак молочної залози. Цього року до нього долучилися і бібліотеки Полтавщини.

Окрім інших заходів, вони пропонують своїм відвідувачам познайомитися із книгою харків’янки Альони Воробйової «Мистецтво жити під час хіміотерапії». Вона показує внутрішній світ жінки, якій діагностували рак, і її почуття під час проходження хіміотерапії. Це – артбук, до якого увійшли щоденникові записи авторки і роботи 10 фотографів. Кожен з них зробив свій артпроєкт з Альоною, як із головною героїнею.

Почитати безкоштовно книгу можна у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П.Котляревського та районних бібліотеках Полтавщини.

Тетяна Реуцька, координаторка розповсюдження книги

- Ми дуже раді, що нарешті полтавці зможуть з нею познайомитися, і вся Україна. По-перше, це не книга, як перемогти рак, а це скоріше книга про те, як це зробити. Про страхи, які є у людей, які проходять цим шляхом і про те, де брати сил, щоб його пройти і одужати. Ми дуже сподіваємося, що ця книга зможе підтримати людей і надихнути їх на одужання.

Стрічка новин