Фестиваль сучасних театрів цього року пройде інакше

Третій фестиваль сучасних театрів «Маленькі міста – великі враження» через карантин цього року має свої особливості.

Вони зумовлені пандемією коронавірусу. Тобто, захід відбувається практично без глядачів, з відеофіксацією. Свої вистави продемонстрували колективи у Миргороді та Полтаві. На черзі – Гадяч та закриття фестивалю у Полтаві. Але через COVID-19 ще не зовсім ясно, у якій формі відбуватиметься надалі цей захід. Втім, його учасники задоволені, що у них є хоча б така можливість самореалізуватися.

Яна Решітник, керівник народного аматорського театрального колективу «Прем’єра» Полтавського РБК

- Наш колектив вдруге бере участь у фестивалі сучасних молодих театрів. Безмежно щасливі від цього. Звичайно, цього року такі форс-мажорні обставини. Засмучені від цього. Але раді, що знайшли вихід керівники цього фестивалю і зробили хоча б у такому форматі, адже ми вже дуже заскучали за виступами, мабуть, як і всі люди творчих професій.

Тарас Духовний, керівник молодіжного аматорського театру «Анастасіс»

- Безумовно, хотілося б, щоб хоча б раз у сезон щось таке було – якась така можливість показати, що ти робиш і побачити, що інші роблять.

Інна Гах, керівник театрального колективу «Маска»

- Наш театральний дитячий колектив «Маска» вперше бере участь у цьому фестивалі. Нам дуже сподобалася організація, дуже теплий прийом. І взагалі, отримуємо задоволення від того, що беремо участь у різних таких постановках.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію