В Україні випустили онлайн курс з діджиталізації ГО

Фонд “Професійний розвиток Харкова” випустив онлайн курс з діджиталізації громадських організацій. Він покликаний допомогти НГО подолати наслідки карантину та навчити сучасним онлайн інструментам і практикам. Курс складається з відеолекцій від експертів у сфері цифрової трансформації та додаткових матеріалів, які пропонують організаціям запровадити ефективні технологічні рішення.

Онлайн курс створений в рамках проєкту “Digitaliзація громадських організацій”, мета якого навчити ГО методикам та інструментам, які дозволять організаціям ефективно і якісно працювати в онлайн режимі. 30 громадських організацій пройшли навчання, також їм була надана підтримка в отриманні цифрової інфраструктури (Canva Pro, Office 365 for non profits).

Завдяки створенню онлайн курсу кожен може пройти тренінги, які покращать діджитал-навички та зроблять роботу в інтернеті ефективною.

Серед тем, які можна прослухати: "Організація роботи команди онлайн: принципи й техніки", "Бухгалтерія громадських організацій", "Організація та проведення вебінарів", "Microsoft 365 для організації командної роботи онлайн", “Дизайн у громадських організацій”, "Візуалізація даних та інфографіка".

Щоб отримати доступ до онлайн курсу, необхідно заповнити анкету на сайті Фонду: https://profrozvytok.org.ua/onlinekurs

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію