У Диканьці вибори пройшли без порушень, хоч і з низькою явкою

Без порушень виборчого законодавства, із дотриманням усіх карантинних вимог. Так проходять вибори на Полтавщині, а саме у селищі Диканька, яке незабаром приєднається до Полтавського району. Як загалом проходять вибори у Диканьці – знає Євгенія Манич.

Євгенія Манич, кореспондентка

- Температурний скрінінг, маски, рукавички та навіть ручки. Саме так проходять вибори у селищі Диканька. Сьогодні ми завітали, аби побачити, як голосують в умовах коронавірусу.

При вході на дільнично-виборчу комісію у Диканьці всім виборцям вимірюють температуру. Заходять до приміщення по черзі, не створюючи натовпу. На дільниці є антисептики, щоб обробляти руки. Та навіть кабінка для людей із підвищеною температурою. 

Світлана Борщ, голова Диканської ДВК №530180

- Люди в основному йдуть у масках, беруть свої ручки. Ми поставили для дезінфекції рук. Я думаю, що дотримуються. Люди обробляють собі руки.

На дільниці зізнаються: бюлетні отримували ще й учора ввечері.

Світлана Борщ, голова Диканської ДВК №530180

- Бюлетні отримали у тій кількості, якій потрібно, згідно напису на пачці. Зіпсованих, порваних не було. І одне-єдине, що отримали їх просто не вчасно. Ми отримали їх вчора ввечері.

На цьому дільнично-виборчому окрузі зареєстровано 1980 людей, але станом на 15 годину прийшли проголосували лише 480 виборців. На іншій дільниці у селищі Диканька також із дотриманням усіх санітарних норм та без порушень виборчого законодавства голосують виборці.

Ольга Дейнека, голова Диканської ДВК №530179

- На даний час і протягом усього дня у нас порушень не було зафіксовано. По списку виборців 1717, на даний момент прийшло 553.

На виборчих дільницях зізнаються: явка виборців – занадто мала, близько 25%.

Стрічка новин