У Полтаві та в Миргородському районі на дільницях виборці губили бюлетені під час голосування

У Полтаві та в Миргородському районі на дільницях виборці губили бюлетені під час голосування

Спостерігачі ОПОРИ на виборчих дільницях зафіксували втрату виборцями бюлетенів.

У Полтаві на виборчій дільниці № 531170 (вул. Петра Юрченка, 11/2) виборчиня, вийшовши з кабінки для голосування, мала при собі чотири бюлетені, про що повідомила членів ДВК. Хоча виборці, котрі голосують у Полтаві, отримують п’ять бюлетенів (з виборів міського голови, депутатів обласної, міської, районної, а також районної у м. Полтава рад).

Спершу жінку опитали правоохоронці, котрі працюють на дільниці. Згодом голова ДВК викликала додатковий наряд поліції. За повідомленням спостерігача ОПОРИ, втраченого бюлетеня так і не знайшли, а нового жінці не видали.

А у с. Бербениці Миргородського району на виборчій дільниці № 530430 жінка, яка прийшла голосувати, загубила один із бюлетенів у кабінці для голосування. Виборець, який зайшов туди наступним, помітив бюлетень та повідомив членів ДВК. Жінка, яка на той момент ще не залишила межі дільниці, сказала, що документ її.

Члени ДВК прийняли рішення знайдений бюлетень погасити та покласти у сейф. За заявою виборчині, їй надали новий бюлетень, який вона, після волевиявлення, вкинула до виборчої скриньки. Про повторну видачу бюлетеня у комісії склали відповідний акт.

Як триває виборчий процес на Полтавщині, можна переглянути тут.

Стрічка новин