Поліція фіксує підкуп виборців та продаж голосів

Представники поліції у свою чергу порушення фіксують по всій території країни. Підкуп виборців, незаконна агітація та продаж голосів. Про основні порушення прозвітувалися перший заступник міністра внутрішніх справ України та голова Національної поліції.

На території України майже 140 тисяч правоохоронців заступили на виконання завдань по регіонах.     

Сергій Яровий, перший заступник міністра внутрішніх справ 

- Повністю розгорнута система управління ситуаційних центрів Нацполіції, Державної служби надзвичайних ситуацій, авіація. Дії всіх сил та засобів МВС координуються оперативним штабом, куди стікається інформація про проведення виборів.

Голова Національної поліції України Ігор Клименко повідомив, що поліцейські взяли під охорону всі територіальні виборчі дільниці. Уже встигли й за сьогодні, 25 жовтня, відкрити кримінальні провадження. 

Ігор Клименко, голова Національної поліції України 

- З 12 години ночі ми затримуємо автобуси, які їздять по регіонах, возять людей. Такі випадки є в Дніпропетровській області, в Києві. На даний момент затримали два автобуси з Луганської області, які заїхали Київ, – люди приїжджали голосувати.

В Одеській області теж сьогодні звозили громадян для голосування за 400 гривень. Організатором був громадянин РФ, на даний момент він затриманий. Всі громадяни, які знаходилися в автобусі, дають покази. 

Ігор Клименко додав, що поліцейські зафіксували канали у соціальних мережах, де пропонують продаж та купівлю голосів. Також наразі вже є кілька повідомлень від громадян про проведення опитувань.

Стрічка новин