Як проходить голосування на дому?

Наша кременчуцька знімальна група завітала до виборчої дільниці №531041, що розміщується у ліцеї №10 «Лінгвіст». Звідти троє членів комісії беруть скриньку і вирушають до людей, неспроможних самостійно пересуватися. Подробиці – у сюжеті моїх колег.

- Якщо ви не заперечуєте, то ми до вас зайдемо, вам надамо таку можливість проголосувати. Будь ласка, паспорт приготуйте.

- Будь ласка.

- Дякую.

Загалом дільниця № 531041 отримала 17 заяв від людей із відміткою НСП – неспроможні самостійно пересуватися. Перш ніж вирушити до них, члени дільничної комісії обов’язково одягають засоби  індивідуального захисту.

Анжела Максименко, голова ДВК №531041

- Вони матимуть захист на голову, рукавчики і масочки.

- Скажіть, будь ласка, а якби були на дільниці хворі, або контактні особи із коронавірусом?

- Тоді б нам видали захисні костюми. А у нас не зареєстровані на дільниці ковідні хворі.

Контрольний лист, підписаний членами комісії, із зазначеним часом виходу та кількістю бюлетенів, вкинули в опечатану скриньку, і члени виборчкому вирушили по домівках містян. Як відбувається процес виборів на дому, розповів заступник голови ДВК № 531041 Микола Приходько.

Микола Приходько, заступник голови ДВК №531041 

- Ми приходимо з бюлетенями, із списками виборців, які на голосування, зі скринько. Заходимо до виборця, перевіряємо його паспортні дані, потім видаємо бюлетені, він голосує. Ми дякуємо і йдемо далі по списку.

До речі, члени комісії під час відвідин кременчужан на дому мають і запасні маски. Їх видають виборцям, якщо хтось із них не має своєї.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію