Дільницю №531166 у Полтаві відкрили із запізненням

На півтори години пізніше, аніж усі інші дільниці у Полтаві, відкрилася одна із виборчих дільниць у мікрорайоні Половки. Мешканці мікрорайону обурені тим, що 40 хвилин вони стояли на вулиці в очікуванні відкриття, а згодом таки звернулися до поліції. Деталі про це – від Євгенії Манич.

Дільниця №531166, що по вулиці Курчатова, 8/9, відкрилася не о 8.00 годині ранку, як мало б бути, а із запізненням в півтори години. Виборці, які прийшли на відкриття дільниці, обурені: ніяких пояснень вони не отримали.

Алла Сердюк, полтавка

- Коли ми прийшли на 8 годину ранку, було все закрито, люди стояли, ніхто нікого не пускав. Завжди тут проходило голосування і завжди на дверях була вивіска. Що це така-то дільниця, за номером таким-то. Коли ми почали стукати і просити, через 45 хвилин, чому ви не відкриваєте, нам сказали, що бюлетені прийшли вночі і їх треба проштампувати.

Виборцям довелося викликати поліцію.

Сергій Година, полтавець

- Хвилин через 40, як не відкрилася дільниця, ми подзвонили до поліції. Поліція зафіксували факт порушення, визвали слідчо-оперативну групу.

Голова комісії на виборчій дільниці №531166, говорить: дільниця надто пізно отримала бюлетні. І при підрахунку виявили, що вони не дійсні.

Марина Дем’яненко, голова комісії 

- Ми звернулися до ТВК, вони, на жаль, надто довго розглядали це питання. І нові бюлетні нам завезли лише о 5 годині ранку. На 7 годин у нас були збори, і з 7 годин ми їх перерахували заново. І тому ми запізнилися.

У поліції повідомляють: у Київському районі міста 4 виборчі дільниці відкрилися із затримкою понад годину.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Всі ці події зафіксовані поліцією. І їм буде надана правова оцінка, усім фактам порушення виборчого законодавства. Зараз головна задача – створити умови, щоби всі громадяни мали можливість реалізувати своє виборче право, і забезпечити безперебійність роботи дільничних комісій до завершення голосування.

На дільниці ж говорять: зачиняться, як і дільниці по всій Україні, о 20.00. А помилка сталася, впевнені, не з їх вини.

Стрічка новин