Залізничні перевезення в умовах карантину

Як здійснюють залізничні перевезення в умовах карантину? Статистика нових хворих на COVID-19 щодня зростає, але жорстких обмежень в країні наразі немає. У громадському транспорті діє обмеження за кількістю пасажирів в салоні. А що стосується залізничного транспорту, обмеження діють лише у «червоній» зоні. Деталі – в наступному сюжеті.

Станція Полтава-Київська попри «червону» зону працює. На пероні не надто людно, але пасажири є.

Невдовзі має приїхати «Хюндай», його і очікують люди. Дмитро теж планує їхати у напрямку Харкова. Квиток купував через інтернет. Розповідає: подорожі в умовах карантину змінилися. 

Дмитро, пасажир 

- Повідомляли про засоби індивідуального захисту насамперед та попереджували, щоб їздили лише у випадках крайньої необхідності.

Щоб дізнатися, як курсує залізничний транспорт, ми звернулися до «Укрзалізниці» з інформаційним запитом. Але відповіді досі не отримали. 

На своїй сторінці у мережі Facebook пишуть: 

«Укрзалізниця» виступає за максимальне збереження пасажирського руху в умовах карантину.

«Укрзалізниця» буде суворо дотримуватися всіх рекомендацій та рішень, прийнятих КМУ та Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

З 19 жовтня припинили продаж квитків із залізничних станцій Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький та інших, що потрапили до «червоної зони».

На цих станціях потяги з 19 числа не здійснюють висадку та посадку пасажирів. Але з понеділка все зміниться. 

За рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з багатьох станцій буде відкрито продаж квитків на потяги. 

Тож з 00:01 26 жовтня буде відкрито продаж квитків із залізничних станцій: Івано-Франківськ, Дубно, Здолбунів-Пасажирський, Хмельницький, Тернопіль, Гречани, Славута-1, Волочиськ, Дунаївці, ім.Т.Шевченка, Суми. Перелік потягів – на сайті самої залізниці. 

До врегулювання ситуації зазначені поїзди прослідують через станцію Подільськ без посадки пасажирів. Висадка буде проводитися за встановленим порядком.

Але при цьому всі перевезення здійснюватимуться з дотриманням усіх протиепідемічних вимог. 

Стрічка новин