У Лубенському районі селяни перекривали дорогу місцевого значення

Великоваговий транспорт вони пускали в об’їзд. Збирали й підписи щодо необхідності якнайшвидшого ремонту свого автошляху. За перебігом цих подій спостерігала наша знімальна група.

Нещодавно залізничний переїзд біля станції Стронське Лубенського району на три дні зачиняли на ремонт. На час проведення робіт рух автотранспорту в Оржицькому напрямку перенаправили через села Нижній та Вищий Булатець. Місцеві жителі обурилися таким рішенням. Адже дорога через Нижній Булатець – в незадовільному стані. І, на їх думку, великоваговий транспорт може зруйнувати дорогу повністю.

Володимир Дяченко, мешканець села Вищий Булатець 

- Ми сьогодні зібралися тут, щоб відстояти занедбані шляхи, які у нас залишилися іще з Радянського Союзу. Зараз сезон збору кукурудзи. І ми розуміємо, із якою вагою їздять зараз вантажні автомобілі по наших шляхах. Ми уже розвернули десь машин дванадцять, мабуть.

Жителі навколишніх сіл збирали підписи, щоб якнайшвидше зважили на їхню проблему і таки почали ремонтувати дорогу.

Володимир Дяченко, мешканець села Вищий Булатець 

- Ми назбирали уже 126. Підписи збираються до цього часу.

Виконуючий обов'язки старости села Вищий Булатець Сергій Бачевський показує лише невеличкий відрізок дороги, їхати яким на даний момент уже неможливо.

Сергій Бачевський, в.о. старости села В.Булатець 

- Зараз показую відрізок дороги, невеличкий відрізок, який треба буде засипати щебнем.

Староста села переконує: у Службі автомобільних доріг в Полтавській області, яка є балансоутримувачем даних доріг, пообіцяли провести ямковий ремонт автошляху через Нижній Булатець. Роботи виконуватиме підприємство ШБУ-9. Там планують провести грейдерування, укласти щебеневу основу та ущільнити катком.

Сергій Бачевський, в.о. старости села В.Булатець 

- Я мав розмову із представником Служби автомобільних доріг у Полтавській області. Я мав розмову із головним інженером ШБУ-9, який виконуватиме ці роботи. І я мав розмову із начальником Гребінківського відділення залізничної дороги, який пообіцяв, що дійсно дає їм щебінь. Я знаю, що ці люди зроблять.

Жаліються місцеві мешканці і на якість дорожніх знаків, які встановлювали залізничники на час ремонту переїзду. Кажуть: вони не мали світловідбиваючих елементів. Сама ж схема об'їзду була намальована на маленькому шматку фанери, який не видно. До речі, через годину після від’їзду нашої знімальної групи знак біля Вищого Булатця не помітив водій позашляховика і збив його.

Стрічка новин