У Гадяцькому районі відкрили дві поліцейські станції

Зокрема, у Великобудищанській громаді в селі Плішивець та у Петрівсько-Роменській ОТГ – у селі Ручки. 

Для дільничних офіцерів облаштували кабінети із доступом до камер відеоспостереження, купили спецавтомобілі «Рено Дастер». Перед призначенням на посаду  правоохоронці пройшли перепідготовку у м.Дніпро, адже розширився спектр повноважень дільничних офіцерів громади. Обслуговуватимуть вони 10 сіл Петрівсько-Роменської громади, а це 4600 жителів, та 20 сіл Великобудищанської ОТГ – понад 7 тисяч населення. 

Петро Токар, т.в.о. начальника Гадяцького відділу поліції 

- Дільничний офіцер громади – це людина, яка проживає, або родом із тієї території, куди ми її призначаємо. Це дасть змогу оперативно володіти інформацією, знати людей, вміти комунікабельно з ними спілкуватися і відповідним чином надаватиті поліцейські послуги, які на сьогоднішній день ми надаємо.

Валентина Бугайова, голова Петрівсько-Роменської ОТГ

- У нас хороший офіцер громади. Він пройшов хороше навчання. І саме головне, що він постійно працюватиме на території об’єднаної громади. І жителі нашої громади можуть завжди звернутися безпосередньо до нього. І будуть вирішуватися, я на це сподіваюся, що саме на місці будуть вирішуватися усі проблеми – великі і малі.

Стрічка новин