PRO: освіта – проєкт для розвитку економічної грамотності

У минулому році Полтавська асоціація бізнесу запустила проєкт під назвою Pro:освіта. Розрахований він на молодь, яка хоче отримати знання з економіки, менеджменту та маркетингу, яких не дають у школі. Кожен курс має свого викладача, який і допомагатиме учням 9-11 класів отримати знання. Більше про проєкт знає наша кореспондентка Євгенія Манич.

Сучасні та корисні економічні знання на кожен день, формування критичного мислення - це головна мета проєкту PRO: освіта. Створили його у минулому році, тоді він мав назву PRO: економіка. Після вдалого завершення минулого курсу автори проєкту вирішили його розширити.

Ірина Бессарабова, очільниця Полтавської асоціації бізнесу

- В минулому році пройшов наш проєкт PRO: економіка, в результаті якого 23 студента закінчили його, отримали сертифікати. Таким чином ми зрозуміли, що він є актуальним, саме такий навчальний проєкт, і вирішили його розширити. Вже в цьому році з тої PRO: економіки започаткували проєкт PRO: освіта. Він має три напрямки: PRO: економіка, PRO: маркетинг і PRO: менеджмент.

Завдяки такому проєкту Полтавська асоціація бізнесу навчає базових знань учнів 9-11 класів, які у подальшому зможуть створити свій власний бізнес чи створити власний стартап. Навчають школярів за класичними лекціями, але з додаванням чогось нового, наприклад, економічні ігри чи дискусії.

Ірина Бессарабова, очільниця Полтавської асоціації бізнесу

- Ми використовуємо класичні лекції, як інструмент донесення знань, з одного боку. Але і в самих лекціях задіюємо інтерактивні інструменти. І кожне 4 заняття нестандартне, це якась або біснес-гра, або ми використовуємо дебати на економічні теми, або екскурсія.

Самі ж учні говорять: було цікаво дізнатися для себе щось нове.

Ростислав Протас, учень

- Я прийшов сюди для того, щоб дізнатися, як у майбутньому розпочати свій власний бізнес. На що потрібно звернути увагу перш за все, що зараз у моді, що потрібно для того, аби вийти на міжнародний рівень, яких інвесторів потрібно залучати.

Анастасія Різник, учениця

- Сюди я прийшла для того, щоб дізнатися щось нове. Ще в минулому році я зацікавилася економікою, так само, як написала олімпіаду. І через це я хочу розвиватися.

Заняття для учнів проходять безкоштовно, кожен з них обрав свій напрямок та після навчання отримає сертифікат про закінчення проєку.

Стрічка новин