Законність використання земельної ділянки в Чутівському районі перевіряють поліція і Державна екологічна інспекція

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков повідомив, що обласна влада створить робочу групу й вивчить законність використання родючих земель на території Зеленківської сільської ради Чутівського району.

Як пояснив Євген Греков, 12 учасників АТО одержали у власність по 2 гектари землі для ведення особистого селянського господарства. Ці землі загальною площею 24 гектари розташовані на території Зеленківської сільської ради Чутівського району, за межами населеного пункту – села Зеленківки. Відповідні земельні ділянки учасники АТО продали громадянину Роману Матвєєву для ведення особистого селянського господарства. На цих землях родючий шар ґрунту порушений.

Нині законність використання земельної ділянки перевіряють поліція і Державна екологічна інспекція Центрального округу. Фахівці цих органів виїжджали на місце. Матеріали направили в поліцію для розгляду питання про внесення даних в ЄРДР і проведення розслідування в межах кримінального провадження. 

Чутівська райдержадміністрація, реагуючи на усне звернення від представників Зеленківської сільської ради, також зверталася до органів поліції щодо перевірки законності використання земельної ділянки. Голова Чутівської РДА Тетяна Данільченко і представники райдержадміністрації 19 жовтня 2020 року виїжджали на місце.

"Тримаємо ситуацію на контролі. Облдержадміністрацією буде створено робочу групу, до складу якої увійдуть представники профільних структурних підрозділів ОДА. До її роботи залучимо фахівців Держекоінспекції Центрального округу, Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, Головного управління Національної поліції в Полтавській області. Фахівці робочої групи виїдуть на місце, щоб детальніше вивчити ситуацію. Також потрібно з’ясувати, чи впливають роботи на даній земельній ділянці на зникнення води в господарствах жителів Зеленківки", – зазначив Євген Греков.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію