В Україні більше 7 тисяч виявлених хворих на COVID-19

В Україні за останню добу підтвердили 7053 нових випадки захворювання на коронавірус. Це новий антирекорд. Як свідчать дані МОЗ станом на ранок четверга, також зафіксовано 116 летальних випадків, 2679 пацієнтів одужали. Подробиці про ситуацію з COVID-19  – у наступному сюжеті.

І знову в Україні захворіла рекордна кількість осіб – 7 053, із них 306 дітей та 354 медпрацівники. Було госпіталізовано 924 людини, повідомляють у МОЗ України.

Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України 

- За останню добу в Україні зафіксовано 116 летальних випадків. При цьому одужало 2679 пацієнтів. За весь час пандемії в Україні захворіло на COVID-19 322 879 людей. Із них 19 352 дитини, а також 20 528 медичних працівників.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м.Київ - 631, Харківській - 627 випадків, Одеській - 600 випадків, Хмельницькій - 381 випадок та Дніпропетровській - 363 випадки областях.

У МОЗ говорять: готуються до різного розвитку подій.

Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України

- Дійсно, Міністерство охорони здоров’я готується до будь-якого розвитку подій. І в тому числі ми розробили для себе такий план 4-х рівневий, в залежності від кількості захворівших, і головна логіка всього цього – це здатність медичної системи надавати медичну допомогу.

Зараз в Україні є можливість виділити до 52 тисяч ліжок у стаціонарах медичних закладів для лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою. Це 30% від загальної кількості ліжок, решта розрахована на лікування пацієнтів з іншими захворюваннями. Також повідомили, що COVID-19 нічого спільного із грипом немає.

Ольга Голубовська, лікарка-інфекціоністка, професорка, заслужена лікарка України

- Нічого спільного з грипом, це захворювання немає ані щодо навантажень на систему охорони здоров'я, ані щодо наслідків для хворого. Коронавірусна інфекція - це тривале захворювання, має у своєму розвитку декілька етапів.

За її словами, умовно можна виділити три основні етапи розвитку коронавірусної хвороби.

Ольга Голубовська, лікарка-інфекціоністка, професорка, заслужена лікарка України

- Перший етап – це перший тиждень захворювання, коли хворі почуваються переважно практично здоровими і, до речі, слава Богу, у 80% людей захворювання і закінчується цією ж стадією – не розвивається далі.

МОЗ вкотре закликає всіх дотримуватись правил протиепідемічної безпеки: носити захисні маски, користуватися антисептиками та дотримуватися дистанції. Виконання цих правил допоможе зберегти здоров‘я.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію