У Полтаві повторно перевірили чи дотримуються перевізники протиепідемічних вимог

У Полтаві повторно перевірили чи дотримуються перевізники протиепідемічних вимог

Робоча група працювала з 05.00 год до 07.00 год. Під час рейду перевірили 25 транспортних засобів ТОВ "Євробус-Полтава".

22 жовтня 2020 року працівники ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з фахівцями  Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації, представниками відділу з питань транспортних перевезень Полтавського міськвиконкому, Управління патрульної поліції у Полтавській області та Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області у зв’язку з порушенням  рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину та з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19), здійснили повторну перевірку транспортних засобів на предмет дотримання ними карантинних вимог під час перевезення пасажирів у м. Полтава.

Моніторили дотримання автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19), а саме:

  • наявність у водія  распіратора або захисної маски;
  • наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;
  • наявність у салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;
  • санітарну обробку салону автобуса дезінфікуючими засобами;
  • наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19);

Під час рейду порушень не виявили. Постійні рейдові перевірки дають свій позитивний результат. Більшість автомобільних перевізників та пасажирів намагаються дотримуватися карантинних вимог.

Цього дня перевірили і  дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів. Подібні рейди у місті та області проводитимуться й надалі.

Стрічка новин