Учням хочуть заборонити телефони у школах

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який забороняє використання мобільних телефонів і планшетів під час навчання в школі.

Документ №4226 надали для ознайомлення та опрацювання в профільному комітеті, пишуть Факти.

У пояснювальній записці законопроєкту наголошується, що школярі замість відпочинку під час перерви сидять у телефонах, через що виникає ще й брак спілкування з однолітками.

Крім того, на думку автора документу, заборона на використання ґаджетів з доступом до інтернету дозволить скоротити випадки інтернет-булінгу, а також може допомогти вирішити питання з крадіжками дорогих смартфонів.

Заборонити користуватися інтернетом з мобільних пристроїв пропонують і вчителям. Винятком будуть лише ті, хто використовує пристрої з освітньою метою.

Автори законопроєкту переконані, що він необхідний, щоб навчити дітей самостійно обмежувати час, який вони витрачають на соцмережі і онлайн-ігри. Та все ж остаточне рішення про заборону телефонів пропонують ухвалювати директорам шкіл.

Це вже не перша спроба обмежити використання ґаджетів у школах. У 2007 році учням вже забороняли користуватися мобільними телефонами, але у 2014 році Міносвіти дозволило ухвалювати рішення самостійно навчальним закладам і вчителям.

До слова, на засоби захисту для освіти виділять додадткові кошти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію