Уряд: на засоби захисту для освіти виділять додаткові кошти

Уряд вчергове зібрався на засідання. На порядку денному – низка питань, більшість з яких стосуються карантину та обмежень 25 жовтня під час виборів. 

Не менше уваги приділили й питанню освіти та освітньому процесу в карантинних умовах. Органи місцевого самоврядування відповідальні були за те, щоб освітній процес розпочався вчасно та безпечно. У період канікул є час підготуватися та забезпечити дітей на подальше навчання.

Тож у планах – додатково виділити 540 мільйонів гривень на дезінфекційні засоби в навчальних закладах за пропозицією міністерства освіти. 

Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України

- Для того, аби були дезінфектори, а не формально це правило існувало на папері. На наступний рік ми в бюджеті, до речі, пропонуємо виділити 1 млрд гривень на протиепідемічні заходи саме в наших школах. Цього року ми не лише зіткнулися з коронавірусною загрозою, але також неодноразово були свідками стихійних лих.

Під час засідання переглянули проєкти постанов щодо зміни та встановлення меж деяких міст, питання призначення стипендій президента України переможцям X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та кадрові перестановки. 

Стрічка новин