Остання сесія Полтавської міськради перед виборами

Проводять її в карантинному онлайн-форматі. На засідання тридцять сьомої сесії Полтавської міської ради VII-го скликання зареєструвалася достатня для прийняття рішень кількість депутатів. За що проголосували народні обранці на останньому перед виборами засіданні, розповість Анна Ружін.

У списку – майже 60 питань. Серед них – земельні та комунальні, зміни до програм та бюджету.

Більшістю голосів прийняли питання «Про затвердження внесення змін до генерального плану м.Полтава». Новий генплан опублікують на сайті Полтавської міської ради. 

Відповідно до нового планування міста, біля Прирічкового парку змінили функціональне призначення території під будівництво офісів та установ. Також біля парку планують звести будинки. 

Під час трансляції були технічні проблеми, тож депутати вирішили піти на 15-хвилинну перерву. Затвердження документації із землеустрою, земельні питання та перелік підприємств, установ та організацій, що надають соціально важливі послуги населенню в місті Полтава. За всі ці питання депутати проголосували. Відбувалося воно переважно без обговорень, лише поіменно кожен депутат висловлював свою позицію: «за», «проти» чи «утримався». 

Підтримали і питання внесення змін до «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2017-2021 роки», а також – низку соціальних питань. Звернули увагу і на тему карантинних обмежень. 

- Вважаю, що будь-які обмеження мають регламентуватися виключно законом. Для цього Верховна Рада повинна була зібратися і прийняти відповідний закон, а не приймати це через рішення і постанову Кабінету міністрів. Тому випадки подібні уже є, всі звернулися в суді, тож приєднаємося і спробуємо оскаржити постанову. Прошу підтримати. 

Тож ініціативу секретаря міськради про звернення до Окружного адмінсуду Києва щодо визнання постанови Кабміну про обмеження права людей на роботу і свободу пересування антиконституційною та нечинною прийнято депутатами майже одноголосно. 

Стрічка новин