Нові антирекорди COVID-19 в Україні та на Полтавщині

За минулу добу Україна має новий антирекорд за кількістю хворих на COVID-19 – 6719. На Полтавщині також зафіксували антирекорд – 580 осіб. Заповненість ліжок в Україні сягнула майже 23 тисяч, про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Подробиці про ситуацію з COVID-19 – у наступному сюжеті.

За останню добу в Україні – новий антирекорд – 6719 випадків виявленої коронавірусної інфекції та рекорд летальних випадків – 142. 2686 пацієнтів одужали. Про це повідомив на щоденному брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України 

- З них 318 дітей, а також 365 медичних працівників. Було госпіталізовано за минулу добу 1009 людей, і на сьогоднішній ранок на ліжках перебувають 22 977 людей, в яких вже або підтверджений COVID-19, або з підозрою вони перебувають в лікарнях, виходячи зі свого стану, виходячи з тяжкості хвороби.

Найбільша кількість зареєстрованих випадків інфекції за останню добу – в Харківській області – 713, Одеській області – 614, Полтавська область – 580, місто Київ – 559 випадків.

На Полтавщині нові випадки COVID-19 виявили у кожному районі. Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак зауважив: в статистику за добу щодо інфікованих та померлих від CОVID-19 потрапили дані одразу за 10 днів.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА

- Летальні випадки потрапляють до статистики тоді, коли є лабораторні підтвердження, що людина, яка померла, має позитивний результат коронавірусу. Так, до сьогоднішньої статистики потрапили всі померлі за 10 днів із 11 жовтня. Зокрема, на лікуванні в 3-й лікарні перебувало 14 пацієнтів. Щодо них очікували підтвердження лабораторного центру.

В Міністерстві цифрової трансформації та Міністерстві охорони здоров’я на брифінгу повідомили, що фіналізують процес запровадження електронних лікарняних листків в Україні.

Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України 

- Це спрощення процедури отримання лікарняного, це і спрощення отримання виплат за лікарняним, це прибирання мільярдної корупції. Сьогодні багато хто може купити цю довідку в інтернеті. Думаю, що дуже скоро, протягом місяця або двох, ми запустимо цю послугу, і вона також спростить вам життя.

Також на брифінгу Максим Степанов наголосив на важливості під час передвиборчої агітації та безпосередньо 25 жовтня дотримуватись встановлених в країні протиепідемічних правил. 

Стрічка новин