Заступника із Полтавського облуправління лісового та мисливського господарства судитимуть за підробку документів

Заступника із Полтавського облуправління лісового та мисливського господарства судитимуть за підробку документів

У документах ділова деревина зазначалася, як технологічна, що давало змогу занижувати її вартість і призвело до спричинення державі понад 470 тис. грн збитків. 

Полтавською обласною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт стосовно одного із заступників начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства за зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та видачу завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України).     

За даними слідства, обвинувачений упродовж 2017-2018 років видав більше 60 сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлення з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій, в які вніс недостовірні відомості. У документах ділова деревина зазначалася, як технологічна, що давало змогу занижувати її вартість і призвело до спричинення державі понад 470 тис. грн збитків.  

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало слідче управління Головного управління Національної поліції в Полтавській області, повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

Стрічка новин