Сьогодні президент України звітувався у стінах парламенту

Президент України Володимир Зеленський у стінах Верховної Ради звітував про внутрішнє і зовнішнє становище України. 

Давав відповіді на такі питання: ֿ«Що я обіцяв? Що зробив? Що не зробив і чому? Що буде зроблено й коли?». Найбільше часу присвятив темі COVID-19 та боротьбі лікарів за життя кожного українця, а ще попрохав носити маски.

Володимир Зеленський, президент України 

- Ми запам’ятаємо 2020 рік надовго. Він приніс Україні чимало лих, які ми пережили разом з вами. COVID-19, збиття нашого літака в Ірані, масштабні лісові пожежі, паводок на заході Україні, посуха на півдні. Катастрофа літака з військовими льотчиками та курсантами. Маємо зробити правильні висновки і стати сильнішими. Запобігати загрозам, щоб не долати наслідків.

Крім цього, Володимир Зеленський відзвітував про успіхи, які вже має країна. Серед них – тимчасове припинення вогню на Донбасі, перемовини та домовленості з іншими країнами, оновлення сервісів та нові електронні технології у сфері документації. До ряду також належить і легалізація сфери грального бізнесу, яка тепер приноситиме кошти у бюджет країни, підняття мінімальної заробітньої плати та пенсій, велике будівництво та судова реформа. 

Володимир Зеленський, президент України 

І наостанок. 25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. Дуже важливі. Не для політичних партій. А для вас, шановні громадяни України. Для розвитку і добробуту ваших міст, сіл, ваших громад. У цей день я поставлю вам 5 запитань. І чекатиму відповіді. А сьогодні я поставлю важливі, відверті запитання самому собі. І одразу на них зараз відповім.

- Чи думав я рік тому, що змінювати країну на краще буде настільки складно?

- Ні.

- Чи змінив би я своє рішення, якби тоді знав про це?

- Ні.

- Чи вдасться все нам з вами?

- Так! 

Стрічка новин