У Кременчуці політична суперечка закінчилась побиттям

Виборчі перегони виходять на фінішну пряму. Агітаційних наметів, газет, плакатів та бігбордів на кожному кроці нині – хоч відбавляй.

В основному акції за підтримку того чи іншого кандидата або партії проходять мирно. Втім, інколи суперечки окреслюються словесним брудом чи обливанням зеленкою. Значно рідше – фізичним насиллям. Зокрема, так сталося у Кременчуці. 

До Кременчуцького відділу поліції надійшла інформація від медиків, що до місцевої лікарні доставили 35-річного чоловіка з тілесними ушкодженнями. Як стверджують свідки інциденту, він отримав удар арматурою по голові. У Кременчуцькій поліції повідомили: конфлікт мав політичне підгрунття. Виник під час розповсюдження однією зі сторін агітаційних матеріалів та завершився фізичним протистоянням між учасниками. До прокуратури міста направлено проєкт підозри для вручення та обрання йому запобіжного заходу. У нанесенні тілесних ушкоджень потерпілому підозрюють 48-річного місцевого мешканця. Про це повідомив начальник Кременчуцького відділу поліції Іван Жук.

Іван Жук, начальник Кременчуцького відділу поліції 

- Під час проведення досудового розслідування, так як внесли статтю 296 частину 4, було встановлено, що особи, які вчинили даний злочин кримінальний, вони встановлені. Один із них, є підстави на сьогодні вважати, – це Оливаренко Олександр, якого було затримано у порядку 208 Кримінально-процесуального Кодексу.

Стрічка новин