У ДЮСШ «Полтава» розпочався ремонт даху

Восени минулого року в Полтаві приміщення колишнього спорткомплексу «Спартак», нині це ДЮСШ «Полтава», повернули у комунальну власність. І ось тиждень тому там розпочали ремонт даху, і невдовзі у закладі знову займатимуться спортсмени, чимало маленьких полтавців. Сергій Блавацький – далі.

Будівля, введена в експлуатацію ще 1968 року, тривалий час не ремонтувалася, і зараз як дах над спорткомплексом, так і басейн перебувають у критичному стані. Зокрема, підточена ерозією залізна арматура бетонної покрівлі є аварійною та потребує повного демонтажу. Тож депутати виділили 8 мільйонів гривень з міського бюджету на роботи з проектування та капремонту.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Все починається з даху, а потім потроху будем переходити, спочатку – стіни, фасад, а потім вже будемо додатково виділяти кошти, щоб почати робити ремонт всередині. Головне зараз – зробити будівлю теплою, дах не повинен протікати, а далі вже можна буде виконувати роботи всередині.

Окрема розмова – щодо даху над басейном. Він рано чи пізно може обвалитися – констатували експерти. В багатьох місцях видно залізну арматуру, що підточена ерозією. Сама ж чаша басейну начеб-то в нормальному стані. Але й вона потребує ремонту. Також, аби в майбутньому попередити руйнування даху, тут потрібно встановити нову вентиляцію. Адже саме через пару і руйнувалися залізобетонні конструкції.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Відповідно, окремо по басейну є проєкт, він зараз в стадії розробки, щодо реконструкції самої чаші басейну, самого приміщення і безпосередньо даху над басейном.

Після ремонту даху до кінця року планується зробити так звану «суху частину» – замінити всі вікна, вітражі, відремонтувати та утеплити фасад та впорядкувати ганок безпосередньо перед Полтавською дитячо-юнацькою спортивною школою «Полтава».

Стрічка новин