Часник і цибуля – найголовніші натуральні ліки на столах школярів

У Горішньоплавнівській ЗОШ №1 почали сезонну вітамінізацію учнів. Чим ще вони ласують та як організовано навчальний процес в умовах адаптивного карантину, дізнавалась наша знімальна група.

Півтора місяці навчання в умовах адаптивного карантину додали роботи педагогам. Однак діти швидко звикли до нововведень і сумлінно дотримуються протиепідемічних заходів, переконує заступник директора Горішньоплавнівської ЗОШ №1. За чітким дотриманням постанов Кабінету Міністрів України, рекомендацій головного санітарного лікаря України усіма учасниками навчального процесу слідкують чергові вчителі.

Наталія Манько, заступник директора ЗОШ №1 м.Горішні Плавні

- У школі забезпечено масковий режим, дистанціювання, розроблені маршрути входу в школу різних категорій учнів для того, щоб не створювати їхнього скупчення. У школі на кожному вході організовано місця для обробки рук. Кругом пояснення, як це робити, і антисептики, якими можуть скористатися усі бажаючі.

Загальновідомо, що найпростіший і найважливіший спосіб запобігти поширенню вірусу – регулярно мити руки з милом. Особливо актуально це, коли діти приходять до їдальні. Учні першої школи дотримуються правил гігієни, ретельно миють руки і поспішають снідати. Працівники їдальні пропонують першачкам поласувати чаєм із солодкими пиріжками. Пам'ятають дорослі і про вітаміни, які нині вкрай необхідні дітям. Про користь сезонних овочів і фруктів першокласники добре обізнані.

- Треба їсти манку, щоб зір був гарний.

- Треба їсти морку, яблука і банани.

- Помідори, яблука, моркву, груші, треба їсти більше огірків.

- Я люблю морковку, бананчики.

Зміцнювати імунітет учні першої школи будуть і в обідню перерву.

Наталія Манько, заступник директора ЗОШ №1 м.Горішні Плавні

- Антивірусні заходи застосовуємо. Тобто, під час харчування діти отримують додаткові вітаміни. І духмяну добавку – цибулю із часником. Хто ще любить – обирає за бажанням.

До речі, усі столи в їдальні розміщено, згідно із рекомендаціями головного санітарного лікаря України. За кожним із них харчуються четверо учнів. 

Стрічка новин