Два працівники комунальної установи привласнили талони бензину на суму понад 110 тис грн

Упродовж півроку вони привласнювали талони на понад 4 тисячі літрів бензину.

За результатами досудового розслідування до суду направлено обвинувальний акт стосовно механіка та водія Об’єднаного автогосподарства закладів та установ охорони здоров’я Полтавської області. 

Працівників установи обвинувачують у привласненні чужого майна, вчиненому повторно; виданні завідомо неправдивих офіційних документів за попередньою змовою групою осіб, пособництві вказаним діянням та використанні завідомо підроблених офіційних документів (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 191;  ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 366; ч. 4 ст. 358 КК України).

За даними слідства, перебуваючи у відрядженнях, водій вносив до подорожніх листів завищені показники пробігу автомобіля. Незважаючи на те, що документи містили неправдиві відомості, механік посвідчував їх своїм підписом та печаткою, що у подальшому ставало підставою для списання надлишку талонів на пальне, які водій реалізовував жителям Полтави через мережу Інтернет.

Діючи у вищевказаний спосіб, упродовж 6 місяців 2020 року зловмисники привласнили талони на понад 4 тисячі літрів бензину на загальну суму майже 110 тис грн, повідомили в пресслужбі Полтавської обласної прокуратури.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію