Медики області повністю отримали надбавки за роботу з хворими на COVID-19

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

На Полтавщині медики, які працюють із хворими на COVID-19, упродовж семи місяців одержали 300-відсоткові надбавки до окладу. Виплати здійснюються через Національну службу здоров’я України. 

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. 

"Полтавська ОДА та Національна служба здоров’я України налагодили ефективну співпрацю. Медичні установи області, які працюють із хворими на коронавірусну хворобу, оперативно уклали "ковід-контракти" з НСЗУ. Тому Полтавщина одна з перших областей почала виплачувати надбавки у 300% від окладу. Це важливо, адже медики – герої сьогодення. З березня включно до вересня медики області отримали свої заслужені надбавки", – сказав Олег Синєгубов.

Очільник Полтавщини поінформував, що за березень надбавки отримали 78 медичних та інших працівників на суму 223 тисячі гривень. У квітні – 1612 осіб на суму 10,6 мільйона гривень. У травні – 529 людей на 6,3 мільйона гривень. У червні надбавки одержали 2172 медиків та інших працівників на суму 13,4 мільйона гривень. У липні – 730 людей на 4,9 мільйона гривень. У серпні – 2627 осіб на суму 10,1 мільйона гривень. У вересні – 1786 медичних та інших працівників на суму 15,9 мільйона гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію