До кінця року на Полтавщині встановлять 15 сенсорних інформкіосків

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту
Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Сенсорні інформаційні кіоски працюватимуть цілодобово. З них можна буде довідатися й про те, як дістатися до того чи іншого місця, розклад руху автобусів, потягів, маршруток.

У Полтавській ОДА за участі заступника голови облдержадміністрації Катерини Рижеченко та заступника голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Богдана Бабіча відбулася робоча нарада  з питання реалізації проєкту створення єдиного реєстру туристичних об’єктів та локацій області. 

Учасники зібрання обговорили створення віртуального інформаційно-туристичного центру на Полтавщині. Він передбачає встановлення 15 сенсорних інформаційних кіосків.

Як пояснила Катерина Рижеченко, вже провели  тендер, його виграло ТОВ «РЕГІОНКОМУНСЕРВІС». Кіоски планують встановити до кінця року. Нині ще уточнюють місця, де їх встановлять. Перевагу надаватимуть місцям, які найвідоміші та найпривабливіші для туристів. Зокрема, вони мають з’явитися біля залізничних вокзалів, музеїв тощо.

"З  них турист чи житель міста зможе дізнатися актуальні анонси різних культурних подій, концертів та вистав. Також вони будуть наповнені усією необхідною для гостей міста інформацією про інфраструктуру, заклади розміщення і харчування, зелені садиби та  пам’ятки архітектури. У них можна буде знайти й довідку про туристичні агенції, які реалізують туристичні маршрути та екскурсії", – сказала Катерина Рижеченко.

Сенсорні інформаційні кіоски працюватимуть цілодобово. З них можна буде довідатися й про те, як дістатися до того чи іншого місця, розклад руху автобусів, потягів, маршруток. Перші 4 об’єкти мають з’явитися в регіоні в листопаді. 

Стрічка новин