Дороги за програмою «Місто без околиць», а також більшість дворових під'їздів до будинків Полтави ремонтує шляхово-ремонтне будівельне управління

У цьому році, як ніколи, на таку діяльність з міського бюджету виділено більше 14 мільйонів гривень. Це майже в 5 разів більше, ніж у 2006-му.

Полтавське шляхово-ремонтне будівельне управління вже освоїло майже половину цьогорічних виділених на ремонт доріг коштів - 7 мільйонів гривень. Вони пішли на ямковий та капітальний ремонт більше 150 полтавських доріг та 33 дворів житлових будинків. Для таких значних обсягів роботи потрібна і відповідна кількість матеріалів - в тому числі, щебінь та гранітний відсів. Досі їх на асфальто-бетонний завод шляхово-ремонтного будівельного управління підвозили нерегулярно, але міська влада допомогла вирішити цю проблему.

Вагони з матеріалами для ремонту міських доріг - щебнем чи гранітним відсівом - відгружають вручну. Далі з ними проводять ряд маніпуляцій, щоб отримати необхідні суміші. Їх якість перевіряє атестована лабораторія. Таких у місті є тільки дві.

Наразі за шляхово-ремонтним будівельним управлінням закріплено ремонт доріг за програмою «Місто без околиць», а також більшість дворових під'їздів будинків Полтави.

Стрічка новин